استعلام قیمت تماس با ما

0912-6358721

توضیحاتی در مورد اجرای شستشوی نما به وسیله واترجت

توضیحاتی در مورد شستشوی نما با واترجت

شستشوی نما به وسیله واترجت یکی از کارهایی است که در سال های اخیر با استقبال زیادی از سوی مردم مواجه شده است. شستشو نما باعث تمیز به نظر رسیدن ساختمان یا نما می شود. احتمالا بارها با لکه های سیاه و رنگی روی نمای ساختمان مواجه شدید. حال راه پاک کردن این لکه ها چیست؟ چطور می توان این لکه ها را از بین برد و ساختمان را از آلودگی پاک کرد؟ در این محتوا در مورد شستشوی نما با واترجت و کاربردهای آن توضیحاتی می دهیم. پس در ادامه ما را همراهی نمایید.

چرا از واترجت برای شستشوی نما استفاده می کنند؟

همان طور که گفتیم، این روزها بیشتر از واترجت نما برای تمیز کردن ساختمان ها استفاده می شود، اما دلیل استفاده گسترده از این ابزار چیست؟ وجود ظاهر زشت و آلوده در نماهای ساختمانی مختلف می تواند بیننده را دچار یاس و ناامیدی کند. وجود ساختمان های آلوده در سطح شهر تاثیر بدی روی ظاهر آن می گذارد. بهترین راه برای پاک سازی این نماهای

آلوده، استفاده از واترجت است. واترجت ها می توانند عملیات شست و شو نما را در بالاترین کیفیت ممکن انجام دهند

پس می توان نتیجه گرفت که شستشوی نما به وسیله واترجت باعث ایجاد کیفیت و سرعت فوق العاده ای در انجام کار خواهد شد. واترجت ها دستگاه هایی فوق العاده قوی هستند که آب را تحت فشار بالا روی نمای ساختمان می پاشند. این شستشو با فشار قوی، باعث تمیز شدن نمای ساختمان خواهد شد.

واترجت نما || شست و شوی نما با دستگاه واترجت در تهران و کرج

شستشو نما با واتر جت

بررسی مزیت های شستشوی نما با واترجت

شستشوی نما به کمک واترجت، مزیت های زیادی برای شما در پی دارد. با استفاده از این دستگاه ها می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن هرگونه آلودگی و جرمی را از روی نمای ساختمان خود پاک کنید. به علاوه استفاده واترجت ها بسیار راحت است و ایمنی فوق العاده ای دارد. با استفاده از دستگاه واترجت، آلاینده ها وارد هوای اطراف نمی شوند. بنابراین با استفاده از این دستگاه، سلامت کارگرانی که در مواجهه مستقیم با آن قرار دارند، تضمین خواهد شد. در ادامه به برخی از مهم ترین مزیت های استفاده از این دستگاه فوق العاده اشاره خواهیم کرد.

  • یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از واترجت نما، انجام کار نماشویی در کیفیت فوق العاده است. به همین دلیل بسیاری از شرکت های معتبر نماشویی نظیر ارتانو از این دستگاه استفاده می کنند.
  • دستگاه های واترجت، انرژی بسیار کمی مصرف می کنند.
  • نکته جالب در مورد شستشوی نما به کمک این دستگاه، نیاز به مواد شوینده در مقیاس کم است. یعنی با استفاده از این محصول می توانید در مصرف مواد شوینده صرفه جویی کنید.
  • این دستگاه قابلیت تنظیم و کنترل فشار دارد. بنابراین اپراتور دستگاه می تواند با توجه به نمای ساختمان و میزان آلودگی، فشار آبی مناسب را به نما اعمال کند.
  • در نظافت نما به کمک واترجت می توان از آب گرم نیز استفاده کرد. استفاده از آب گرم راندمان و سرعت کار را افزایش می دهد.
شستشوی نمای ساختمان با واترجت | شستشوی نمای ساختمان با نصب داربست فلزی

روش های شستشو نما

معرفی روش های مختلف نماشویی به وسیله واترجت

در شستشوی نما به وسیله واترجت، روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از مهم ترین این روش ها می توان به شستشو نما با آب پرفشار سرد اشاره کرد. این نوع نماشویی برای آلودگی های کم مورد استفاده قرار می گیرد. در مقابل واترجت های دارای آب گرم، در مواردی مورد استفاده قرار می گیرند که میزان آلودگی نما، زیاد باشد. از دیگر روش های شست و شوی نما به وسیله واترجت می توان به شست و شوی نما به کمک موتورهای بنزینی، شست و شوی نما به وسیله موتورهای مرکزی و برقی اشاره کرد.

بررسی کاربردهای واترجت در شست و شوی نما

شستشوی نما به وسیله واترجت به عنوان یک روش کاربردی برای پاک سازی آلودگی ها و جرم های مختلف نظیر کپک، قارچ، دوده و… شناخته می شود. زمانی که یک فرد برای پاکسازی نمای خود از واترجت استفاده می کند، جلوه فوق العاده زیبایی به نمای خود می بخشد. در واقع با استفاده از واترجت می توانید نمای ساختمان خود را مثل روز اول، زیبا و جذاب کنید. واترجت ها می توانند به دورترین نقاط نمای ساختمان دسترسی داشته باشند و سخت ترین لکه ها را نیز پاک کنند. نکته جالب در مورد دستگاه واترجت این است که می توان از آن در شست و شوی مخزن های صنعتی نیز استفاده کرد. البته واترجت ها جز شستشوی نما، در موارد دیگری نیز کاربرد دارند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • یکی از گسترده ترین کاربردهای واترجت، استفاده از آن برای شستن سنگفرش ها، پیاده روها و… است.
  • شستن سقف، پنجره و سایر اجزای دور از دسترس به وسیله واتر جت ممکن است.
  • در هنگام شستشوی نما، ممکن است با رنگ های پوسته پوسته شده برخورد کنید. واترجت می تواند این پوسته ها را به راحتی از بین ببرد.
  • برای شستن کف گاراژها، فرودگاه ها و… نیز از این دستگاه استفاده می شود.
شستشوی نما | شستشوی نمای ساختمان | شستشوی نما با طناب | شستشو نما | قیمت شستشوی  نما

واترجت نما

استفاده از واترجت های پرفشار در صنعت چه کاربردی دارد؟

استفاده از واترجت های پرفشار در صنعت از اهمیت بالایی برخوردار است. زمانی که شما برای شستشوی نما از واترجت های پر فشار استفاده می کنید، نما با سرعت و کیفیت بیشتری پاکسازی می شود. در واقع فشار زیاد آب می تواند سخت ترین و قوی ترین لکه ها را نیز از بین ببرد. در برخی موارد، آلودگی روی نمای ساختمان ها بسیار زیاد است به طوری که با شوینده های معمولی و ابزارهای ساده نمی توان آن ها را برطرف کرد. در این موارد می توان با استفاده از واترجت، به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن، ساختمان مورد نظر را پاکسازی کرد.

در برخی از موارد، از شستشوی نما برای پاکسازی و لکه گیری ساختمان پس از اتمام پروژه ساخت و ساز استفاده می شود. لکه های سیمان، گچ و… پس از اتمام پروژه می توانند باعث ایجاد ظاهری زشت و ناپسند در نمای ساختمان شوند. در این موارد نیز با استفاده از واترجت می توان طی زمانی کوتاه تمامی این آلودگی ها را برطرف کرد.

نکات طلایی برای استفاده از واترجت

با وجود تمامی مزیت هایی که برای شستشوی نما به وسیله واترجت ذکر کردیم، باید بدانید که استفاده از این دستگاه دارای خطراتی نیز می باشد. البته با رعایت نکاتی طلایی می توان این خطرات و دردسرها را به حداقل میزان ممکن کاهش داد. برای مثال، اگر فردی که از دستگاه استفاده می کند دارای آگاهی و تجربه لازم نباشد، می تواند باعث خرابی آن شود. پس بهتر است استفاده از این دستگاه را به افراد کاربلد و متخصص محول کنید. شرکت ارتانو برای این کار از با تجربه ترین و متخصص ترین افراد استفاده می کند.

نکته بعدی در استفاده از دستگاه واترجت نما، کنترل دقیق فشار آب و دقت به مواد شوینده است. در برخی موارد فشار آب بالا و انتخاب ماده شوینده نامناسب، باعث آسیب رساندن به بافت نمای ساختمان خواهد شد. بنابراین انتخاب ماده و میزان فشار آب، باید توسط یک کارشناس خبره تعیین شود. در واقع می توان این طور گفت که اگر با نحوه استفاده از این دستگاه آشنا هستید، می توانید بیشترین بازدهی را از آن انتظار داشته باشید.

شستشوی نمای ساختمان

نظافت نما با واترجت

خلاصه و جمع بندی مطلب

در این مقاله به بررسی کاربردها و مزیت های شستشوی نما به وسیله واترجت پرداختیم. کاربردها و روش های مختلف استفاده از این محصول را برای شما عزیزان ذکر کردیم. همچنین مزیت های مختلف دستگاه واترجت را به شما معرفی نمودیم. در پایان نیز در مورد نکات طلایی استفاده از این دستگاه توضیحاتی دادیم. با مراجعه به مجموعه الو استادکار می توانید از بهترین خدمات شستشوی نما با واترجت برخوردار شوید.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

استادکار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button